1. Wiktoria Urban kl. II a – II miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w Short Tracku 2022r. na dystansie 222 m dziewcząt.
  1. Mateusz Romanowski kl. II a – X miejsce Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w Short Tracku 2022 na dystansie 222 m chłopców.
  2. Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Matematyczny”w roku szkolnym 2021/2022 (sesja jesienna):-Franciszek Zalas klasa 1    200 punktów laureat, 16. miejsce w kraju-.Igor Janiczek klasa 1    175 punktów laureat, 21. miejsce w kraju-Wiktoria Urban klasa 2    210 punktów laureat, 14. miejsce w kraju-Marta Makiola klasa 2    205 punktów laureat, 15. miejsce w kraju

    -Daniel Konkol klasa 2    180 punktów laureat, 20. miejsce w kraju

    -Dominika Sobolewska klasa 2    170 punktów laureat, 22. miejsce w kraju

    -Stanisław Gibas klasa 7   205 punktów laureat, 22. miejsce w kraju

    -Milena Kołodziej klasa 7   205 punktów laureat, 22. miejsce w kraju

    4. Igor Janiczek (kl. I a)- II miejsce w kategorii klas pierwszych w Ogólnopolskich Mistrzostwach Dodawania i Odejmowania


    5.
    Wiktoria Urban kl. II a – I miejsce w konkursie plastycznym dla uczniów kl. I-III szkół podstawowych miasta Opola pt. “Bezpieczne ferie”.

    6.Błażej Hoja kl. III a – III miejsce w konkursie plastycznym dla uczniów kl. I-III szkół podstawowych miasta Opola pt. “Bezpieczne ferie”.

    7.Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”
    Igor Janiczek klasa 1 260 punktów laureat, 11. miejsce w kraju
    Milan Chamczyński klasa 1 230 punktów laureat, 17. miejsce w kraju
    Piotr Nowakowski klasa 1 200 punktów laureat, 23. miejsce w kraju
    Piotr Gębczak klasa 1 190 punktów 25. miejsce w kraju
    Oskar Żuchaj klasa 1 135 punktów 36. miejsce w kraju
    Wiktoria Urban klasa 2 275 punktów laureat, 7. miejsce w kraju
    Krystyna Maryniak klasa 2 255 punktów laureat, 10. miejsce w kraju
    Marta Makiola klasa 2 245 punktów laureat, 12. miejsce w kraju
    Dominika Sobolewska klasa 2 245 punktów laureat, 12. miejsce w kraju
    Krzysztof Sampolski klasa 2 205 punktów laureat, 20. miejsce w kraju
    Maja Dalecka klasa 2 200 punktów laureat, 21. miejsce w kraju
    Mikołaj Sroka klasa 3 190 punktów laureat, 21. miejsce w kraju
    Emilia Kasiuba klasa 3 185 punktów laureat, 22. miejsce w kraju
    Jakub Błaut klasa 3 165 punktów 26. miejsce w kraju
    Lena Oborska klasa 3 165 punktów 26. miejsce w kraju
    Alicja Kołodziej klasa 3 160 punktów 27. miejsce w kraju
    Yuliana Korchahina klasa 3 155 punktów 28. miejsce w kraju
    Zuzanna Dalecka klasa 3 130 punktów 33. miejsce w kraju

Skip to content