Igor Janiczek IIIa – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie “Orzeł Matematyczny”.

Wiktoria Urban IVa – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie “Orzeł Matematyczny”.

Igor Janiczek, kl.IIIa – II miejsce w XXII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym
dla klas III “I Ty zostaniesz Pitagorasem”.

Ogólnopolski Konkurs “Orzeł Matematyczny”- laureaci:
Wiktor Piskorowski Ia – laureat (14 miejsce w kraju)
Tomasz Michalski IIa- laureat (10 miejsce w kraju)
Amelia Kasiuba IIa – laureatka (15 miejsce w kraju)
Sergiusz Polaczek IIa – laureat (18 miejsce w kraju)
Emil Marchwiński IIIa – laureat (14 miejsce w kraju)
Dominika Sobolewska IVa laureatka (18 miejsce w kraju)

Laureaci w Ogólnopolskim Konkursie “Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”:

Lena Derek Ia – laureatka (14 miejsce w kraju)
Dominika Rubaj Ia – laureatka (20 miejsce w kraju)
Amelia Kasiuba IIa – laureatka (10 miejsce w kraju)
Sergiusz Polaczek IIa – laureat (17 miejsce w kraju)
Igor Janiczek IIIa – laureat(14 miejsce w kraju)

Martyna Bienias IIIa – laureatka Konkursu Plastycznego “Mój ulubiony bohater literacki”.

Szkolna reprezentacja uczniów klas III zajęła 4 miejsce w  konkurencji drużynowej
na II Mistrzostwach Opola w Tabliczce Mnożenia.

Liliana Pająk IIIa – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego “Projekt Kartki Wielkanocnej”

Martyna Bienias IIIa – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego “Projekt Kartki Wielkanocnej”

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Matematyczny”

w roku szkolnym 2023/2024 (sesja jesienna)

Kacper Maciaszek-Hajdus klasa 2 – laureat, 11 miejsce w kraju

Sergiusz Polaczek klasa 2 – laureat, 13 miejsce w kraju

Tomasz Michalski klasa 2 – laureat, 14 miejsce w kraju

Amelia Kasiuba klasa 2 – laureatka, 20 miejsce w kraju

Marian Wójcik klasa 2-laureat, 23 miejsce w kraju
Igor Janiczek klasa 3 – laureat, 7 miejsce w kraju

Emil Marchwiński klasa 3 – laureat, 17 miejsce w kraju

Wiktoria Urban klasa 4 – laureatka, 11 miejsce w kraju
Wojciech Gębczak klasa 6 – laureat, 16 miejsce w kraju

Filip Kabała klasa 6- laureat, 24 miejsce w kraju

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Ortograficzny”

w roku szkolnym 2023/2024 (sesja jesienna)

Klaudia Morańska klasa 3 – laureatka, 7 miejsce w kraju

Aleksander Gałąź klasa 3 – laureat, 9 miejsce w kraju

Wiktoria Urban klasa 4 – laureatka, 2 miejsce w kraju

Lena Oborska klasa 5 – laureatka, 10 miejsce w kraju

Emilia Kasiuba klasa 5 – laureatka, 12 miejsce w kraju

Maria Drab klasa 6 – laureatka, 12 miejsce w kraju

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Leon”

Oliwer Żuchaj, Wiktor Piskorowski kl.1-laureaci

Kacper Maciaszek-Hajdus kl.2- laureat
Igor Janiczek,
Milan Chamczyński, Emil Marchwiński kl.3- laureaci

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny “Każdy inny- wszyscy równi”

Laureatki konkursu: Natalia Majka 1a, Antonina Pakuła 3b ,
Julia Krawczyk 3b.
Krzysztof Kasica, klasa 8a, III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Geograficznym  “Barwy podróży”.

 

 

 

Skip to content