Drodzy Rodzice,

Zapraszamy Państwa Dzieci do udziału w II edycji (sesji wiosennej):

1. Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Ortograficzny” dla uczniów klas II-VIII szkół podstawowych, który odbędzie się 4 kwietnia 2024 r. Zapisy do 15 marca 2024r. u p. Anny Ferens.

2. Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” dla uczniów szkół podstawowych od klasy 1 do 3, który odbędzie się 11 kwietnia 2024 r. Zapisy do 22 marca 2024r. u p. Anny Ferens.

3.Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” dla uczniów szkół podstawowych od klasy 2 do 8, który odbędzie się 18 kwietnia 2024 r. Zapisy do 26 marca 2024r. u p. Anny Ferens.

Zainteresowani uczniowie klas I mogą wziąć udział w konkursie w kategorii wiekowej przeznaczonej dla klas II.

Koszt uczestnictwa 15 zł za każdy konkurs, płatne u p. Anny Ferens sala 6 lub u wychowawcy klasy. Każdy konkurs składa się z testu, który ma 21 pytań jednokrotnego wyboru, czas pisania testu 45 minut. Skala trudności pytań konkursowych pozwala każdemu uczniowi spróbować swoich sił. Nagrody- W konkursie nie ma przegranych. Uczniowie uczestniczący w konkursach, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzymają dyplom uznania. Najlepsi otrzymają tytuł laureata ogólnopolskiego konkursu, dyplomy i atrakcyjne nagrody. Szkoła otrzyma certyfikat placówki rozwijającej talenty. Organizator konkursów https://www.konkursy-delta.edu.pl/ Zapraszam do wspólnej zabawy i intelektualnego współzawodnictwa!