Znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” w wersji stacjonarnej (kl.I-III) oraz Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” online (kl. IV-VIII). Konkursy w formie stacjonarnej i online zostały rozstrzygnięte w osobnej kwalifikacji i można było uzyskać z nich maksymalny wynik odpowiednio 21 i 26 punktów.

Zgodnie z regulaminem konkursów przyznano następujące tytuły oraz dyplomy:

– za miejsca od I do III – tytuł i dyplom laureata ogólnopolskiego konkursu oraz nagrodę,

– za miejsca od IV do VIII – tytuł i dyplom laureata ogólnopolskiego konkursu,

– pozostałym uczestnikom bez względu na uzyskany wynik przyznany został dyplom uznania.

Wśród laureatów znaleźli się uczniowie z naszej szkoły. Serdeczne gratulacje!

Konkurs stacjonarny – Maksymalna liczba punktów możliwych do zdobycia 21.

1.Wiktoria Urban klasa 1 13 punktów – V miejsce w szkole

2.Daniel Konkol klasa 1 10 punktów – VIII miejsce w szkole

3.Krzysztof Sampolski klasa 1 10 punktów – VIII miejsce w szkole

4.Maja Dalecka klasa 1 9 punktów – IX miejsce w szkole

5.Stanisław Głogiewicz klasa 2 16 punktów laureat, VI miejsce w kraju – II miejsce w szkole

6.Patryk Grabowski klasa 2 15 punktów laureat, VII miejsce w kraju – III miejsce w szkole

7.Zuzanna Dalecka klasa 2 13 punktów – V miejsce w szkole

8.Lena Oborska klasa 2 10 punktów – VIII miejsce w szkole

9.Marta Żelezik klasa 3 17 punktów laureat, V miejsce w kraju – I miejsce w szkole !

10.Filip Kabała klasa 3 12 punktów – VI miejsce w szkole

11.Wojciech Gębczak klasa 3 10 punktów – VIII miejsce w szkole

12.Tobiasz Sławiński klasa 3 10 punktów – VIII miejsce w szkole

13.Wojciech Boryka klasa 3 9 punktów – IX miejsce w szkole

Konkurs on-line – Maksymalna liczba punktów możliwych do zdobycia 26.

1.Julia Galon klasa 4 21 punktów laureat, VI miejsce w kraju – II miejsce w szkole

2.Szymon Lubiniecki klasa 4 15 punktów – VIII miejsce w szkole

3.Wojciech Idzik klasa 5 20 punktów laureat, VII miejsce w kraju – III miejsce w szkole

4.Krzysztof Kasica klasa 5 14 punktów – IX miejsce w szkole

5.Milena Kołodziej klasa 6 20 punktów laureat, VII miejsce w kraju – III miejsce w szkole

6.Stanisław Gibas klasa 6 18 punktów – V miejsce w szkole

7.Katarzyna Zalas klasa 6 18 punktów – V miejsce w szkole

8.Aleksandra Zalas klasa 6 14 punktów – IX miejsce w szkole

9.Ada Łotarewicz klasa 6 12 punktów – XI miejsce w szkole

10.Kamil Boryka klasa 7 16 punktów – VII miejsce w szkole

11.Amelia Ciepiela klasa 8 19 punktów laureat, VIII miejsce w kraju – IV miejsce w szkole

12.Tomasz Kasica klasa 8 18 punktów – V miejsce w szkole

13.Michał Gorysz klasa 8 16 punktów – VII miejsce w szkole

14.Mateusz Pojasek klasa 8 16 punktów – VII miejsce w szkole

15.Igor Romaniuk klasa 8 14 punktów – IX miejsce w szkole

16.Tomasz Wiszniewski klasa 8 14 punktów – IX miejsce w szkole

Ponadto Marta Żelezik, która jednocześnie została laureatką i uzyskała najwyższe miejsce spośród uczestników obu konkursów w szkole, otrzymuje możliwość bezpłatnego udziału w Ogólnopolskich

Konkursach „Orzeł” ze wszystkich przedmiotów, do których nasza szkoła przystąpi w sesji wiosennej w roku szkolnym 2020/2021.

Gratulacje dla wszystkich uczniów za zaangażowanie i wysokie wyniki.

Szkolny Koordynator Konkursu

Anna Ferens

Kategorie: Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content