ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z PRZEDSZKOLAKAMI
16 grudnia 2019r. grupa szesciolatkow z PP nr 5 w Opolu odwiedziła PSP nr 8 w Opolu. Wraz z uczniami klas I- III przygotowywała się do nadchodzącego Bożego Narodzenia.
Przy pomocy uczniów klasy I a i II a przedszkolaki, wykorzystując różne materialy plastyczne, dekorowały w świetlicy bombki świąteczne.
Ogladały humorystyczne przedstawienie pt. “Kot w butach”, przygotowane przez uczniów klasy IIIa należacych do prężnie działającego kółka teatralnego, układ taneczny z kolorowymi szarfami dziewczynek z klasy IIa należących do kółka tanecznego tut. szkoły oraz bazujac na swoich umiejętnościach ruchowo- naśladowczych bawiły się przy kolędzie światecznej. Zadowolenie ze spotkania i wspolnych przygotowan do świat widać było zarówno po stronie dzieci przedszkolnych, jak i szkolnych.