Jak wygląda Opole z perspektywy ukraińskich dzieci? Jakie skojarzenia i emocje wywołują u nich Opole i opolska flaga?

Aby poznać odpowiedzi na te pytania, Miejskie Centrum Wspomagania Edukacji w Opolu zorganizowało konkurs pt. „Opole w żółto-niebieskich barwach”, którego rozstrzygnięcie nastąpiło 27 kwietnia.

Na uroczystą ceremonię wręczenia nagród laureatom konkursu zostali zaproszeni też uczniowie naszej szkoły, którzy z rąk Naczelnika Wydziału Oświaty UM Opola Pana Aleksandra Iszczuka, Dyrektora MCWE dr Bronisławy Ogonowski, Wicedyrektora MCWE Hanny Kanik  oraz koordynatora konkursu Pana Mykhailo Bielyi odebrali serdeczne gratulacje, dyplomy, wartościowe  i atrakcyjne nagrody.

Prace naszych uczniów zostały wyróżnione w 2 kategoriach:

w klasach I-V wyróżnienie otrzymała Weronika Kosenko ucz. kl V,

w klasach VI-VIIIII miejsce zajęła Yana Balaksheva ucz. kl. VIIIa,

III miejsce – zajęła  Mariia Stefanovych ucz. kl. VIII a,

Wyróżnienie otrzymała Kristina Krykunowa kl. VII

WYRÓŻNIENIA za udział otrzymali: Diana Daragan ucz. kl.IV , Karyna Postelnyk ucz. kl.II b, Olha Hannochka ucz. kl. II b, Mariia Bodnar ucz. kl III, Serafym Didyk ucz. kl. II b,  Polina Krykunova ucz. kl. VII

Nagrodzonym i wyróżnionym GRATULUJEMY!!!Jesteśmy z Was dumni!