W dniu 31.05.2019 r., zorganizowany został Szkolny Dzień Sportu, za organizację i realizację tego dnia odpowiedzialni byli: p. Elżbieta Rotko, p. Paweł Jureczko i p. Aleksandra Knop.

Na początku złożono wszystkim obecnym życzenia z okazji nadchodzącego  Dnia Dziecka, każdy z uczestników otrzymał mały prezencik w postaci butelki wody, owocu i  czegoś słodkiego ( sponsorami tych prezentów byli: Rada Dzielnicy Nadodrze oraz Firma Ochroniarska „GWARANT”)

Cały program został podzielony na cztery części:

  1. Pogadanka na temat ochrony środowiska w opolskich lasach oraz ochrony zwierząt w opolskich lasach, przeprowadzona prze pana leśnika – p. Rafała Miłkowskiego.
  2. Pokaz gimnastyki akrobatycznej w wykonaniu dzieci uczęszczających na zajęcia „Szkolnego Klubu Sportowego” oraz grupy „Street Workout Opole” pod przewodnictwem p. Pawła Jureczki.
  3. Pokaz mody ekologicznej przygotowany przez uczniów klas IV – VII, pod opieką pani Beaty Bednorz i pani Hanny Bartnikowskiej.
  4. Zajęcia muzyczno – sportowe realizowane przez panią Aleksandrę Knop i jej podopieczne.
  5. Zawody sportowe, składające się z poszczególnych stanowisk, przygotowanych przez uczniów klasy VIII a i VIII b, pod kierunkiem poszczególnych nauczycieli

W tym samym czasie  na ścianie bocznej naszej szkoły ( przy sali gimnastycznej ), powstawał mural o tematyce sportowej, jego tworzeniem zajęli się Profe Soro i Petion.

Kategorie: Aktualności

Skip to content